Şehzadeler ‘den Anneler Gününe Özel Yarışma

Şehzadeler Belediyesinden Anneler gününe özel Şiir ve Kompozisyon yarışması. Benim Annem Melektir adlı şiir ve kompozisyon yarışmasına Manisa merkezde bulunana tüm Ortaokul ve Lise öğrencilerin katıla bileceğini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “ 8 Mayıs Anneler günü nedeni ile Şehzadeler Belediyesi olarak Annelere özel şiirler ve kompozisyonlarla bir farkındalık yapmak istedik” dedi.

Şehzadeler Belediyesi 8 Mayıs Anneler günü nedeni ile Manisa merkezde bulunan tüm Ortaokul ve Lise öğrencilerinin katılabileceği ‘Benim Annem Melektir’ konulu Şiir ve Kompozisyon yarışması düzenledi. Şehzadeler Belediyesi olarak Anneler gününde bir farkındalık oluşturmak istediklerini ifade Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “8 Mayıs Anneler günü nedeni ile Şehzadeler Belediyesi olarak bir farkındalık oluşturmak amacı ile Merkezde bulunan tüm Ortaokul ve Lise öğrencilerimizin katılabileceği Benim Annem Melektir konulu Şiir ve Kompozisyon yarışması düzenliyoruz. Bir Hadis-i Şerif te “Cennet annelerin ayaklarının altındadır” buyurulmaktadır. Tükenmeyen sevgi pınarı olan annelerimiz sadece bu güne mahsus değil yaşadığı sürece ona hürmet saygı ve sevgi ve onlara öf bile demeden bir hayat geçirmektir. Ortaokullar ve liseliler arasında yapılacak bu yarışmaya son başvuru olarak 29.04.2016 günü mesai bitimine kadar okul müdürlüklerine teslim edilecektir. Yarışmada dereceye giren birincilere tam altın, ikincilere yarım altın, üçüncülere çeyrek altın hediye edilecektir. Tüm Ortaokul ve Lise öğrencilerimizi bu anlamlı projemize katılmaya davet ediyorum” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Fotokapan sayesinde yakayı ele verdi

Manisa’nın Kula ilçesinde bir süredir jandarmanın takibinde olan karı koca uyuşturucu tacirleri, fotokapan sayesinde yakayı …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: