Selendi’de Asfalt Sezonu Açıldı

galeri-selendide-asfalt-sezonu-acildi-4

Ersoy caddelerinde gerçekleştirilen çalışmalarla asfalt sezonunu açtı. Selendi’de asfalt sezonunu açmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Başkan Ergün, vatandaşın hayatını kolaylaştıracak hizmetlere imza atacaklarını belirtti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki asfalt yatırımları kapsamında Selendi’de düzenlediği törenle asfalt sezonunu açtı. Açılış törenine;  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, eşi Şeyda Ergün, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, eşi Ayçin Savaş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Fuat Uzun ve Yılmaz Gençoğlu, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Şehnaz Başaran ve Erdal Nohutçu, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Daire Başkanları, Başkan Danışmanları, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri,  mahalle muhtarları ve Selendili vatandaşlar eşlik etti.

Selendi’ye 236 Kilometre Asfalt Yapılacak

Mahalle halkı tarafından büyük coşkuyla karşılanan Başkan Ergün, vatandaşlarla tek tek tokalaştı. Asfalt çalışmalarını yürüten personele hayırlı işler dileyen Başkan Ergün, 2015 yılında Selendi’de 44 bin metrekare parke, 4 bin 250 metre bordür, 9 bin 600 metrekare oluk çalışması yaptık. Selendi’de merkez ve mahalleler olmak üzere 2015 yılından kalan 120 kilometre ve 2016 yılı için 116 kilometre olmak üzere toplamda 236 kilometre asfalt, 107 bin metrekare parke, 2 bin 500 metre bordür ve 500 metre daha oluk çalışması yapmayı planladıklarını belirtti.  Başkan Ergün asfalt dökümü gerçekleştiren iş makinasına da binerek vatandaşları selamladı. Mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği Başkan Ergün, personeline Mehmet Akif Ersoy ve Şehit Er Kemal Davulcu caddelerindeki asfalt, kaldırım bordür çalışmalarının en kısa süre içerisinde bitirilmesi talimatını verdi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Müftü Soykök’ten, Vali Karadeniz’e Mevlid-i Nebi daveti

Manisa İl Müftüsü Mustafa Soykök ve müftü yardımcıları, Vali Yaşar Karadeniz’i ziyaret ederek “Peygamberimiz ve …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: