TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI TURGAY ŞİRİN, SELVİLİTEPE ÇOCUK KÜLTÜR SANAT MERKEZİ'Nİ ZİYARET EDEREK HEM ÇOCUKLARLA HEM DE VELİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ. (ÖNDER AYDIN/MANİSA-İHA)

Şirin’den Selvilitepe Sanat Merkezi Çocuklarına Ziyaret

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Selvilitepe Çocuk Kültür Sanat Merkezi’ni ziyaret ederek hem çocuklarla hem de velileriyle bir araya geldi.

TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI TURGAY ŞİRİN, SELVİLİTEPE ÇOCUK KÜLTÜR SANAT MERKEZİ'Nİ ZİYARET EDEREK HEM ÇOCUKLARLA HEM DE VELİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ. (ÖNDER AYDIN/MANİSA-İHA)
TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI TURGAY ŞİRİN, SELVİLİTEPE ÇOCUK KÜLTÜR SANAT MERKEZİ’Nİ ZİYARET EDEREK HEM ÇOCUKLARLA HEM DE VELİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ. (ÖNDER AYDIN/MANİSA-İHA)

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Koordinasyon Şube Müdürü İbrahim Kutar ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi Selvilitepe Mahallesi Çocuk Kültür Sanat Merkezi’ni ziyaret etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyarette öğrenciler ve velilerle bir araya gelen Başkan Şirin, merkezin çalışmaları hakkında da öğretmenlerden bilgi aldı. Çocukların jimnastik ve İngilizce derslerine katılarak onlara çeşitli hediyeler takdim eden Başkan Şirin, çocuklarla sohbet etme imkanı da buldu. Merkezin Turgutlu eğitim hayatına yeni bir soluk getirdiğini ifade eden Başkan Şirin, “Biri içerisinde olduğumuz Selvilitepe, diğeri 7 Eylül mahallemizde bir diğeri de Ergenekon mahallemizde olmak üzere 3 adet çocuk kültür sanat merkezimiz Turgutlulu çocuklarımızın hizmetindedir. Büyükşehir belediyemiz ortaklığıyla güzel bir çalışma ortaya koyduğumuza inanıyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle de Selvilitepe merkezimizde eğitim gören çocuklarımız nezdinde tüm çocuklarımıza mutlu ve sağlıklı bir eğitim hayatı diliyorum” dedi. Merkezde eğitim gören çocukların aileleri de merkezden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, emeği geçenleri kutladı.

İHA

Bu habere de bakabilirisiniz

Feci kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı

Manisa’da 1 kişinin öldüğü 3 kişinin de yaralandığı trafik kazası bir benzin istasyonunun güvenlik kamerası …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: