Reklamlar

logo

Tevfik Diker’e koruma kararı

Alaşehir Devlet Hastanesi Sex Skandalı olayını deşifre eden DYP Manisa Eski Milletvekili Tevfik Diker’e koruma kararı çıktı. Alaşehir Kaymakamlığı’nın aldığı koruma kararı Ankara Çankaya Emniyet Müdürlüğü ve Alaşehir Emniyet Müdürlüğü tarafından telefonla tebliğ edildi. Tevfik Diker adının verildiği parkın açılış programlarına katılmak üzere bugün Alaşehir’de olacak.

 

Özel Haber: Berna Memiş

Doğru Yol Partisi Manisa Eski Milletvekili Tevfik Diker araştırmaları ile gündeme damga vurguyor. Son olarak Alaşehir Devlet Hastanesi sex skandalını deşifre ederek, basında yer almasını sağlayan Tevfik Diker için koruma kararı çıkartıldı.  Diker, sex skandalının yanı sıra bazı Fetöcüleri de isim isim deşifre etti.

TEHDİTLER ALDI

Bu olayların ardından tehditler alan Tevfik Diker, bazı  AK Partili yöneticilerin ve Alaşehir Devlet Hastanesi’nde ismi sex skandalı olayına karışan kişilerin isimlerini vererek can ve mal güvenliğinin tehlikede olduğunu duyurmuştu.

KORUMA KARARI ÇIKTI

Konu hakkında ManisaTürk’e özel açıklamada bulunan Tevfik Diker, “Az önce Ankara Çankaya Emniyet Müdürlüğü’nden arandım. Alaşehir Kaymakamlığı’nın aldığı koruma kararı Ankara Çankaya Emniyet Müdürlüğü ve Alaşehir Emniyet Müdürlüğü’nce tarafıma telefonla tebliğ edildi. Bugün Alaşehir’de ve altı ay boyunca da ikamet ettiğim Ankara’da ve bulunduğum tüm yerlerde koruma kararı aldıklarını bildirdiler. Devletin kurumlarını duyarlılıkları ve hızlı bir şekilde acil olarak bu koruma kararını çıkardıkları için tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

DİKER BUGÜN ALAŞEHİR’DE OLACAK

Alaşehirli olan Eski Manisa Milletvekili Tevfik Diker, adının verildiği parkın açılışı için bugün Alaşehir’de olacak. Saat 14:30’da Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’nu ziyaret ederek belediye önünde halka tavuklu pilav dağıtacak olan Diker, saat 16:00’de ise adının verildiği Tevfik Diker Parkı’nın açılış törenine katılacak. Emniyet ekipleri bugünden başlayarak altı ay boyunca Tevfik Diker’in can ve mal güvenliğini koruyacak.

 

Reklamlar
Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?