MANİSA VALİSİ ERDOĞAN BEKTAŞ, MARDİN'İN NUSAYBİN İLÇESİNDE ŞEHİT OLAN SALİHLİLİ EMNİYET AMİRİ DOĞAN SAKARYA'NIN BABA OCAĞINA TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU. (BEHZAT AKCAN/MANİSA-İHA)

Vali Bektaş’tan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti

Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Mardin’in Nusaybin ilçesinde teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit düşen Salihlili Emniyet Amiri Doğan Sakarya’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Salihli’de Yörük Mahallesi Nurettin Ersoy Caddesindeki şehidin baba evine giderek baba Mehmet Sakarya ve anne Fatma Sakarya’ya başsağlığı dileyen Vali Bektaş, “Allah sizlere sabır ve uzun ömür versin, acınız acımızdır. Şehidimizin eşi ve çocukları da önce Allah’a sonra da sizlere emanet” dedi.

MANİSA VALİSİ ERDOĞAN BEKTAŞ, MARDİN'İN NUSAYBİN İLÇESİNDE ŞEHİT OLAN SALİHLİLİ EMNİYET AMİRİ DOĞAN SAKARYA'NIN BABA OCAĞINA TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU. (BEHZAT AKCAN/MANİSA-İHA)
MANİSA VALİSİ ERDOĞAN BEKTAŞ, MARDİN’İN NUSAYBİN İLÇESİNDE ŞEHİT OLAN SALİHLİLİ EMNİYET AMİRİ DOĞAN SAKARYA’NIN BABA OCAĞINA TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU. (MANİSA-İHA)

Vali Bektaş taziye ziyaretinde ayrıca terörün er yada geç mutlaka biteceğini ifade etti. Devletin büyüklüğüne inandıklarını dile getiren baba Mehmet Sakarya ise, “Biz daha oğlumun şehit olduğuna kabullenemedik. Ancak oğlumun yazısı böyle yazılmış” dedi.
Vali Bektaş’a taziye ziyaretinde Salihli Kaymakamı Ertan Peynircioğlu, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Belediye Başkan Yardımcısı Yalım Şenkaya, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı ve Ticaret Odası Başkanı İbrahim Yüksel eşlik etti

Bu habere de bakabilirisiniz

Yenilenen yollar, yüzleri güldürdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde yürütülen yol yapm çalışmaları vatandaşları mutlu etti.Manisa Büyükşehir Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: