Yeraltı dünyasının ünlü ismi yakalandı

Yeraltı dünyasının ünlü ismi Hünkar Karataş, böyle yakalandı

Tedavi için getirildiği hastaneden silahlı şahısların yardımıyla kaçırılan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Hünkar Karataş, dün gece Asayiş Şube ekiplerine düzenlenen operasyonla yakalandı. Karataş’ın yakalanma anı, polis kamerasına da saniye saniye yansıdı.

Kaldığı Metris Cezaevi’nden tedavi amacıyla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde getirildiği sırada jandarmanın elinden silahlı kişilerce kaçırılan yeraltı dünyasının tanınmış isimlerinden Hünkar Karataş, Asayiş Şube Gasp Büro Amirliği ekiplerince Beyoğlu Sütlüce’de düzenlenen operasyonla yakalanmıştı. Karataş’ın yakalanma anına ilişkin görüntüler de ortaya çıktı. Polis kamerasına yansıyan görüntülerde ekipler bir eve baskın düzenliyor. Silahını çeken bir polis memuru, evin önünde Karataş’ın teslim olmasına yönelik uyarılarda bulunuyor. Bir süre sonra eve giren ekipler, Karataş’ı göz altına alıyor.
Karataş’ın saklandığı evde yapılan aramada ise polis yelekleri, tabancalar, bir miktar uyuşturucu, kelepçe ve polis rozetleri ele geçirildi.

İHA

Bu habere de bakabilirisiniz

Müftü Soykök’ten, Vali Karadeniz’e Mevlid-i Nebi daveti

Manisa İl Müftüsü Mustafa Soykök ve müftü yardımcıları, Vali Yaşar Karadeniz’i ziyaret ederek “Peygamberimiz ve …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: