YUNUSEMRE’DE 23 NİSAN MUHTEŞEM OLACAK

BAŞKAN YARDIMCISI ŞULE UYGUR_2000x1550Yunusemre Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında muhteşem etkinlikler yapacak. Satranç Turnuvası ile başlayacak olan etkinlikler çocuk şenliği ile devam edecek. Etkinlikl er kapsamında ayrıca resim sergisi açılışının yanı sıra çeşitli yarışmalar düzenlenecek.

Yunusemre Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor.

Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur, 23 Nisan Bayramı’nı muhteşem etkinlikler ile geçireceklerini kaydetti.

Uygur, etkinliklerin Satranç turnuvası ile başlayacağını vurgulayarak, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Satranç Turnuvası ile başlayan gösterilerimiz açık alanda çocuk şenliği, çuval, yumurta, çember, balon patlatma yarışları ile devam edecek. Sırık Adam, palyaçolar, pamuk şeker ve yüz boyama etkinlikleri yapacağız. Ayrıca animasyon yarışmasındaki, tüm çocuklara uçurtma hediye edilecek. Programımız 16 Nisan Cumartesi günü Satranç Turnuvası ile başlayacak. 17 Nisan Pazar günü ise çocuk şenliği programımız ve resim sergisi açılışımız olacak” dedi.

23_nisan_2000x750

RESİM SERGİSİ AÇILACAK

Başkan Yardımcısı Şule Uygur, 23 Nisan programının dolu dolu geçeceğini ifade etti.

Uygur, 23 Nisan Programının Muradiye Sosyal Tesisleri ve Aile Yaşam Merkezi’nde yapılacağını vurgulayarak, “Biribirinden güzel gösterilere sahne olacak olan programlarımıza tüm çocuklarımızı ve ailelerini bekliyoruz.” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yangına karadan müdahale devam ediliyor

Manisa’nın Gördes ilçesinde öğle saatlerinde çıkan orman yangını devam ederken, havanın kararması nedeniyle helikopterlerin müdahale …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: