YUNUSEMRE’DE KALDIRIM VE TRAFOLAR RENKLENİYOR

 

1 (2)Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yaza hazırlanıyor. Kentte peyzaj çalışmalarına hız veren belediye çalışmalarıyla takdir topluyor.

Yunusemre Belediyesi, ilçedeki kaldırım ve trafoları yeniliyor. Ekipler ilçe genelinde kötü görüntüye sebep olan veren adeta karalama tahtasına dönen trafoları boyuyor. Eskimeye başlayan kaldırımlar, boyama makineleri sayesinde rengarenk olurken; çalışmalar vatandaşlardan da takdir topluyor. çalışmalar hakkında bilgi veren Fen İşleri Müdürü Mehmet Ata, kent estetiğini önemsediklerini söyledi. Ata konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Eskimeye başlayan kaldırımlar, boyama makineleri sayesinde rengarenk oluyor ve güzel bir görünüme sahip oluyor. Kötü görüntüye sebep veren çeşitli yazıların yazıldığı trafoları boyama çalışması yapıyoruz. Ekiplerimiz Akmescit Mahallesi’nde bulunan ve şehzadelik dönemlerini Manisa’da geçirmiş padişahları temsil eden heykellerin bakımını gerçekleştirdi. İlçemizin güzel görünüme kavuşması amacıyla çalışmalarımız devam edecek” dedi.

1 (4)

1 (6)

Bu habere de bakabilirisiniz

Turgutlu’da çalışmalar devam ediyor

Turgutlu Belediyesi Erbiller Sanayi Sitesi ve Kuşlar Camisinde çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: