YUNUSEMRELİ BAYANLAR ‘BAHARA MERHABA PİKNİĞİ’NDE BULUŞTU

Yunusemre Belediyesi bayanları ‘Bahara Merhaba Pikniği’nde buluşturdu. Ortaköy Piknik Alanı’nda düzenlenen piknikte yaklaşık 150 bayan çocuklarıyla birlikte güzel havanın tadını çıkardı.

Yunusemre Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bahara Merhaba Pikniği Ortaköy Piknik Alanı’nda gerçekleştirildi. Pikniğe katılan yaklaşık 150 bayan, çocuklarıyla birlikte oyunlar oynadı, halaylar çekti. Gönüllerince bir gün geçirdiklerini dile getiren bayanlar, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye de teşekkür etti.

1 (7)

ETKİNLİKLER SÜRECEK

Piknikte bayanlarla yakından ilgilenen Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Şaver Yüksel, bir günlüğüne de olsa onları stresten uzaklaştırmaya vesile olduklarını dile getirdi. Yüksel konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Yunusemre Belediyesi olarak sosyal ve kültürel anlamda bir çok proje gerçekleştiriyoruz. Nisan ayının gelmesiyle yüzünü iyiden iyiye gösteren bahar mevsiminde hanımlarımızı günlük yaşantılarından bir nebze olsun uzaklaştırmak için etkinliği düzenledik. Bayanlarımızla birlikte doğanın uyanışına birlikte şahit olalım diye gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğimize katılan bütün bayanlarımıza teşekkür ediyoruz. Etkinliklerimiz önümüzdeki haftalarda da devam edecek” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Feci kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı

Manisa’da 1 kişinin öldüğü 3 kişinin de yaralandığı trafik kazası bir benzin istasyonunun güvenlik kamerası …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: