Yürekler Şehit Kahraman Polis Fethi Sekin için attı

Bornova Stadı’nda oynanan Göztepe – Denizlispor maçında Kahraman Polisimizin 6 bin adet maskesi dağıtıldı Bornova Belediyesi, İzmir Adliyesi’nde gerçekleşen hain saldırıda şehit olan Kahraman Trafik Polisimiz Fethi Sekin’i unutmadı. Bornova Stadı’nda oynanan Göztepe-Denizlispor maçına gelen taraftarlara Şehit Polis’in maskesi dağıtıldı. Kahraman Şehit’in Kızı Dila Sekin de anlamlı görüntülere sahne olan maçı Başkan Olgun Atila’nın davetlesi olarak protokol tribününde izledi. İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, sanatçılar Buray ve Umut Oğuz da maçı izleyenler arasındaydı.

_AKN0538

Bornova Belediyesi, İzmir Adliyesi’nde gerçekleşen bombalı araç saldırısında şehit olan Kahraman Trafik Polisi Fethi Sekin’i unutmadı. TFF 1. Ligi’nde mücadele eden Göztepe’nin Bornova Stadı’nda Denizlispor ile oynadığı maça ev sahipliği yapan Bornova Belediyesi, tribünleri dolduran 6 bin taraftara Şehit Kahraman Polis Fethi Sekin’in maskesini dağıttı.

_AKN0680

Bornova Stadı’ndan anlamlı mesajlar

Maç öncesi gerçekleşen seramonide İstiklal Marşı okunurken maskelerini takan taraftarlar, canı pahasına bir katliamı önleyen Kahraman Polis’i tezahüratlarla andı. İzmir Marşı’nı söyleyen Göztepeli taraftarlar, “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez ve Mustafa Kemal’in Askerleriyiz” şeklinde sloganlar attı. Türk Bayraklarıyla donanan tribünlerdeki “Burası İzmir; Ne Hasan Tahsin’ler, ne de Fethi Sekin’ler biter pankartı da dikkatlerden kaçmadı.

_AKN0632

Şehit Polisin kızı Dila da tribündeydi

5 Ocak’ta gerçekleşen hain saldırıda şehit düşen Kahramah Polisimiz Fethi Sekin’in 15 yaşındaki kızı Dila Sekin de Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın davetlisi olarak arkadaşlarıyla birlikte protokol tribünündeki yerini aldı. Maça birlikte gelen ve Kahraman Şehit Polis’in maskesini takan Atila Ailesi, Dila ile yakından ilgilendi. “Kahraman Şehit Polisimiz Fethi Sekin’i hiç bir zaman unutmayacağız. O’nun çocukları artık bizim de evladımız” diyen Başkan Atila, Dila Sekin’e Göztepe atkısı hediye etti. İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, sanatçılar Buray ve Umut Oğuz da maçı izleyenler arasındaydı.

_AKN0707

Bu habere de bakabilirisiniz

‘Çapaçarık Camii ve Çevre Düzenlemesi’ Projesinde çalışmalar sürüyor

Yunusemre Belediyesi tarafından yürütülen Çapaçarık Camii ve Çevre Düzenlemesi Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: