Reklamlar

logo

AK Parti Manisa’da deprem!

AK Parti Manisa Teşkilatında kongreler öncesi görev değişim süreci yaşanıyor. AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli’nin görevini Salih Hızlı’ya bırakmasının ardından bugün akşam saatlerinde dört ilçe başkanının görevlerine son verildi.

Haber: Berna Memiş

AK Parti MKYK Üyesi, Manisa İl Koordinatörü ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan Manisa’ya gelerek AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı ve il yönetimi ile yaptığı görüşmenin ardından dört ayrı ilçe başkanının görevine son  verdi.

ALAŞEHİR VE SARUHANLI AÇIKLAMA YAPTI

Görevlerine son verilen AK Parti Alaşehir İlçe Başkanı Murat Ertürk ve  Saruhanlı İlçe Başkanı Ahmet Gökmen sosyal medya adreslerinden yaptıkları açıklamalar ile görevden alındıklarını duyurdu.

AKHİSAR VE TURGUTLU SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Alaşehir ve Saruhanlı’ın ardından Turgutlu ve Akhisar İlçe  Başkanlarının da görevlerine son verildi. Görevden almalar nedeniyle Manisa’ya gelen Ahmet Sami Ceylan,  AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek ve Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın’ın da görevlerine akşam saatlerinde son verdi.
Görevden alınan ilçe başkanları istifalarını AK Parti Manisa’nın yeni İl Başkanı Salih Hızlı’ya teslim etti. Yılbaşından sonra kongre sürecine girecek olan teşkilatta, kongrelerde yola devam edilmeyecek olan ilçe başkanlarının görevden alındığı belirtildi.

 

Reklamlar
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?