Baybatur’la başladı, Salih Hızlı’yla bitti..

Son günlerde sosyal medya sayfasından bol atarlı bol giderli paylaşımlar yapan AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ziya Oyit, Gazeteci Berna Memiş’in sorularını yanıtladı. Önceki dönem AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli’ye olan sevgisini dile getiren Oyit, bu görüşmenin hemen ardından yaptığı son paylaşımla dikkatleri yeniden üzerine çekti.

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli kongreler öncesi görevden alınmış ve yerine Akhisar Eski Belediye Başkanı Salih Hızlı getirilmişti. Gazeteci Berna Memiş’in sorularını yanıtlayan Ziya Oyit, Berk Mersinli’ye övgüler yağdırdı. Manisa AK Parti Teşkilatı’nın sevilen ismi Oyit bu videonun sosyal medyada yayılmasının ardından bazı paylaşımlarda bulundu. Bir süredir atarlı giderli paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Oyit, son olarak aşağıdaki notu paylaştı.

SALİH HIZLIY’LA BİTTİ..

Ziya Oyit, bu görüşmenin ardından sosyal medya hesabından AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur ve Eski İl Başkanı Berk Mersinli ile çekilmiş fotoğraflarını “Kurucu Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Murat Baybatur ile başladı. Sayın Berk Mersinli Başkanımla devam etti. İl Başkanımız Sayın Salih Hızlı ile bitti. Allah Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yar ve yardımcısı olsun. 19 yıl dava aşkı ve yöneticilik, yaşandı, bitti. Siyaset, vefa, cefa, reis, hatır” notuyla paylaştı.

Dört yıldan bu yana AK Parti’de yöneticilik yapan Ziya Oyit, AK Parti Manisa İl Kongresi’ne kadar görevlerini sürdürecek.  Uzun yıllardır siyasetin içerisinde olduğunu vurgulayan Oyit, “Bir süre dinleneceğim. Ama her daim AK Parti’nin gönüllü hizmetinde olmaya devam edeceğim” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Trafik ekiplerinden ‘yaya önceliği’ denetimi

Manisa’nın Kula ilçesinde emniyet ve jandarma trafik ekipleri, ilçenin yoğun olduğu bölgelerde yaya önceliği denetimi …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: