İyi Parti yöneticisinden Türk Polisine ağır hakaret

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz’ın Alaşehir İlçe Kongresi’nde yaşadığı talihsiz yuhalanma olayının ardından, ManisaTürk yaşanan gerilimli anların fotoğraf ve görüntülerini paylaştı.  “Teşkilat İYİ Parti İl Başkanı Eryılmaz’ı Yuhaladı” başlıklı özel haberimizde Eryılmaz’ın öfkeli kalabalığın içinden emniyet güçlerinin korumasıyla çıkarılarak aracına bindirildiği ayrıntısına da yer verilmişti.

Haber: Berna Memiş

ManisaTürk’ün sosyal medya safyasında paylaşılan haberin altına vicdanları sızlatan bir yorum geldi.  İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkan Yardımcısı Avni Özdemir,  haberin altına yaptığı yorumda  “Yalan haber yapmayın ne polis koruması vardı iki tane kukla polis vardı. Onlar da olaya müdahale etmediler. Birkaç kendini bilmez konuşmaya kalktı. Hasan başkan ve ekibi elini kolunu sallaya sallaya salondan ayrıldı” mesajını attı.  Avni Özdemir’in bu sözleri sarf ederkenki rahatlığı vicdanları sızlatırken, bu itici mesajın altına tepkiler gelmeye başladı.  Avni Özdemir bu kez, “Hiçbir müdahalede bulunmadılar oradaki polis görevlileri. Tek taraflı yuhalanma yapıldı. Hasan Başkan terbiyesini bozmadan ve cevap vermeden ayrıldı”  şeklindeki ikinci mesajını paylaştı.

Bu arada dünkü haberimizin ardından yuhalanma gibi bir olayın olmadığını söyleyip, ManisaTürk haber merkezini adeta telefon yağmuruna tutarak haberin kaldırılmasını isteyen Hasan Eryılmaz’ın yalanlamasını; video görüntülerinin ardından olay esnasında yanında olan adamları da bu şekilde doğrulamış oldu.

İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkan Yardımcısı Avni Özdemir’in şanlı Türk Polisine hiç çekinmeden ettiği o hakaretler yürekleri burktu.  Türk Polisine hakaret edip amacına ulaşan Özdemir, daha sonra o mesajları kaldırdı..  İşte o hakaret ve gelen tepkiler…

                               NE OLMUŞTU?

 

 

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Alaşehir’de Psikolojik Danışmanlık Merkezi açıldı

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde Psikolojik Danışman Şeküre Bardak tarafından ’Elyesa’ isimli Psikolojik Danışmanlık Merkezi açıldı. Açılışa …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: