Kadın Muhtarların Cumhuriyet Sevgisi

31 Mart seçimleriyle ilk kez göreve gelerek Cumhuriyet kadınının gücünü bir kez daha ortaya koyan Manisa’nın genç kadın muhtarları Yadigar Şahin Ve Zuhal Güneş  Manisa Valiliği tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Kabul Töreni’ne katıldı.

Berna Memiş

Laleli Mahallesi’nin çiçeği burnunda yeni Muhtarı Yadigar Şahin ve Hafsa Sultan Mahallesi’nin yeni Muhtarı Zuhal Güneş dün akşam Polis Evi’nde düzenlenen Cumhuriyet Resepsiyonu’nda bir araya geldi.

Göreve geldikleri günden bu yana başarılı çalışmaları ile muhtarlık görevini yürüttükleri mahallelerde takdir gören genç ve başarılı iki kadın muhtar,  faaliyetleri ile Türk kadınının toplumdaki yerini en iyi şekilde temsil ediyor.

Tüm muhtarlara da güzel örnek olan Yadigar Şahin ve Zuhal Güneş,  pozitif enerjileriyle hem  imrendiriyor hem kendilerine hayran bırakıyor. Anlaşılan o ki, aktif çalışmaları ile  gündeme gelen bu iki genç Cumhuriyet kadınının adını daha pek çok güzel işte duyacağız..

ŞAHİN: MUHTAR OLARAK İLK CUMHURİYET BAYRAMIMIZ

Laleli Mahallesi Muhtarı Yadigar Şahin ManisaTürk’e yaptığı açıklamada, “Bu sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı daha bir ayrı gurur ile kutluyoruz. Muhtar arkadaşım Zuhal Güneş  ile birlikte  muhtar olarak ilk Cumhuriyet Bayramı’mız.. Sayın Valimiz tarafından Polis Evi’nde verilen Cumhuriyet Resepsiyonu’na katılarak bayramlaşmalarımızı gerçekleştirdik . Bu vesile ile Tüm Manisalıların Cumhuriyet Bayramı’nı bir kez daha kutluyoruz” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Manisa BBSK, antrenmanlara başlıyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: