Karaçoban, Eryılmaz’ı makamından bombaladı!

9 Ağustos tarihinde yapılacak olan İYİ Parti Manisa İl Kongresi’nde Hasan Eryılmaz’ın karşısına çıkacak olan Bülent Alkış, İYİ Parti İl Binası’nda düzenlenen bir toplantı ile il başkanlığına adaylığını açıkladı. Toplantıya Gökhan Karaçoban ve Orkun Şıktaşlı’nın açıklamaları damga vurdu.

Haber: Berna Memiş

ManisaTürk Yazı İşleri Müdürü Gazeteci Berna Memiş, İYİ Parti İl Başkan Adayı Bülent Alkış’ın adaylığını açıkladığı toplantıya katılarak İYİ Parti kulislerinin nabzını sizler için tuttu.

İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz ve yönetimlerinin katılmadığı toplantıya; Millet İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı, MHP Eski Milletvekili ve İYİ Parti Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mustafa Enöz, Alaşehir Eski Belediye Başkanı Dr Gökhan Karaçoban ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ömer Geriter  katılarak Bülent Alkış’a destek verdi. Bülent Alkış’ın eşi Türkan Alkış da toplantıya katılarak bu heyecanlı gününde eşinin yanında yer aldı.

ŞIKTAŞLI VE KARAÇOBAN’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Yaptığı konuşma ile alkış toplayan Bülent Alkış kendisini tanıtırken, kendilerine güvendiklerini ve çıktıkları yolda başarılı olacaklarına inandıklarını vurguladı. Alkış’ın konuşmasının ardından Gazeteci Berna Memiş’in sorularını yanıtlayan Gökhan Karaçoban ve Orkun Şıktaşlı’dan çarpıcı açıklamalar geldi.

KARAÇOBAN ERYILMAZ’I KENDİ MAKAMINDAN BOMBALADI

Kendisi hakkında İYİ Parti’den istifa ettiği yönünde çıkan haberlerle ilgili soruyu yanıtlayan Karaçoban, bu haberlerin İl Başkanı Hasan Eryılmaz tarafından çıkartıldığına işaret ederken, “Özellikle il başkanlığı vasfını üstlenen bir kişi” diyerek işaret ettiği Eryılmaz’ı eleştiri bombardımanına tuttu. İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı binasından, İl Başkanı Hasan Eryılmaz’ın makamından; Eryılmaz’ı eleştiri bombardımanına tutan Gökhan Karaçoban’ın flaş  açıklamaları videomuzda..

ORKUN ŞIKTAŞLI’DAN KAFA KARIŞTIRAN YORUM

Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı ise yaptığı açıklama ile kafa karıştırdı. Karaçoban’ın ardından Şıktaşlı da İl Başkanı Hasan Eryılmaz’a bazı göndermelerde bulundu. Şıktaşlı’nın açıklamaları videomuzda..

 

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Baybatur’la başladı, Salih Hızlı’yla bitti..

Son günlerde sosyal medya sayfasından bol atarlı bol giderli paylaşımlar yapan AK Parti İl Başkan …

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: