Besim Dutlulu yeni bir polemik başlattı

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu sosyal medya hesabından paylaştığı bir mesaj ile Salih Hızlı’ya göndermede bulunmuş ve  Akhisarlılara seslenerek; “Maalesef boşa geçen yılların sıkıntısını hep birlikte yaşıyoruz” demişti. Bir hayli acımasız olan bu açıklaması ile yeni bir polemik başlatan Dutlulu’ya gelen tepkiler de en az onun kadar acımasız oldu.

Haber: Berna Memiş

SALİH HIZLI SESSİZLİĞİNİ KORUDU

Şimdiye kadar ılımlı bir politika izleyen  Akhisar’ın CHP’li Belediye Başkanı Besim Dutlulu, sosyal medya sayfasından yaptığı bu paylaşım ile adeta savaş bayrağını açmış oldu. Akhisar’ın eski Belediye Başkanı ve AK Parti’nin yeni İl Başkanı Salih Hızlı; Dutlulu’nun bu beklenmedik çıkışı karşısında sessizliğini korurken, beklenildiği gibi polemiklere dahil olmadı.

YENİ BİR TARTIŞMANIN KAPISINI ARALADI

Besim Dutlulu’nun özel hesabından yaptığı bu açıklamanın altına, kendisini seven Akhisarlılar övgü ve  destek yorumları atarken yeni başkana hak verdi.  Madalyonun diğer yüzünde ise Dutlulu’yu eleştirenler vardı. ManisaTürk’ün o haberinin altına adeta yorum yağdı.  Dutlulu’nun Salih Hızlı hakkındaki acımasız eleştirisi karşısında en az onun kadar acımasız yorumlar yapıldı.  Gelen tepkilerde halk Dutlulu’ya: “Önce hizmet yap sonra konuş” dedi.  İşte Salih Hızlı’nın üç dönem  belediye başkanı seçilerek halkın teveccühünü görmüş bir isim olduğunu hatırlatan Akhisarlıların o yorumları.. Bakalım Besim Dutlulu kendi başlattığı polemik sonucu gelen bu tepkileri nasıl göğüsleyecek?

Bu habere de bakabilirisiniz

Müftü Soykök’ten, Vali Karadeniz’e Mevlid-i Nebi daveti

Manisa İl Müftüsü Mustafa Soykök ve müftü yardımcıları, Vali Yaşar Karadeniz’i ziyaret ederek “Peygamberimiz ve …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: